هاشور ابرو در کاشان

هاشور ابرو در کاشان

اگر قصد انجام هاشور ابرو در کاشان را دارید و دوست دارید که قبل از انجام هاشور ابرو  اطلاعات کاملی از مزایا و معایب آن داشته باشید پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید 

هاشور ابرو

قبل از اینکه بخواهید  هاشور ابرو در کاشان انجام دهید سعی کنید آگاهی کامل داشته باشید از انواع هاشور و تمام مواردی که مرتبط به هاشور است.

آکادمی زهرا رئوفی نیا به شما پیشنهاد میکند قبل از انجام هاشور این مقاله را بخوانید:

برای انجام هاشور ابرو یا میکرو ابرو از دو روش استفاده می شود :

روش اول:

یک روش هاشور ابرو با استفاده از دستگاه های برقی یا میکروپیگمنتیشن

 روش دوم:

میکرو ابرو با استفاده از میکروبلیدینگ که به روش دستی شناخته میشود.در این مقاله سعی داریم شما را با کارهایی که قبل از انجام هاشور ابرو باید انجام دهید، آشنا کنم.به جرأت می توان گفت هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده ترین هنرهای آرایش دائم می باشد که انجام آن احتیاج به تجربه و تخصص بسیار بالا دارد. که میتواند زیبایی را به چهره شما ببخشد.

آدرس و تلفن تماس سالن زیبایی زهرا رئوفی :

آدرس: کاشان،راوند،بلوار قطب راوندی حکمت ۲۰،جوادالائمه پنجم،سالن زیبایی زهرا رئوفی نیا

تلفن همراه: 09132600277 

تلفن ثابت:55532844

 

در این مقاله سعی داریم با توضحاتی پیرامون هاشور ابرو در کاشان (میکرو ابرو)، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ، مزایا و معایب هاشور ابرو شما را بیشتر با این موضوعات آشنا کنیم.

هاشور ابرو 

عبارتی میتوان گفت هاشور ابرو روش هایی جدیدی از تاتو هستند که با خطوط طبیعی که به صورت سه بعدی زده میشوند باعث خطای دید میشوند و خطوط برجسته دیده میشوند

تفاوت هاشور ابرو با میکروبلندینگ در چیست؟

در واقع هاشور ابرو در کاشان  به دوصورت انجام می پذیرد .یک نوع آن با دستگاه برقی است که افراد آن را به میکرو پیگمنتیشن میشناسند و دقت ومهارت بالایی نیاز دارد و اما میکروبلیدینگ که با دستگاهی به شکل قلم مانند انجام میگیرد و به صورت نازک و ظریف صورت می پذیرد .

هاشور زدن از طریق میکروبلیدینگ خود انواع مختلف داردکه با توجه به نوع رویش موی ابروی فرد،طرحی از هاشور برای کلاینت انتخاب میگردد تا یک کار بسیار طبیعی برای فرد انجام شود که پس از مدتی دلزده نشود ‌و ارایش دائم برایش لذت بخش باشد.پترن مادر و اصلی میکروبلیدینگ به نام فیبروز شناخته شده است که فیبروز الگو های مختلفی دارد مانند بولد بروز،بریزی بروز،فشن بروز و…

 

در این روش،(میکروبلیدینگ) جوهر به غشا میانی پوست وارد میشود، .در این روش خیلی سطحی کار انجام می شود و خیلی زود پاک میشود. هاشورها بسیار ظریف و نازک زده میشود به همین خاطر درد کمتری فرد احساس میکند. البته میکروپیگمنتیشن هم مثل میکرو بلیدینگ روشی نیمه دائمی در تاتو کردن به شمار می آید. با این تفاوت که در میکروپیگمنتیشن، رنگ دانه ها به لایه های عمیق تری از پوست به نام لایه درمال نفوذ می کنند که این روش ماندگارتر از روش های میکروبلیدینگ است..

بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد می کنیم که از مقاله میکروبلندینگ ابرو در کاشان دیدن کنید

میکروبلندینگ 

میکروبلیدینگ یک نوع تاتو محسوب می شود اما تفاوت های زیادی با تاتو دارد. در این روش بر خلاف تاتو که رنگدانه و جوهر با دستگاه به زیر پوست تزریق می شود و آسیب های پوستی را سبب می شود، به روش دستی و با یک وسیله غیر الکتریکی این کار انجام می‌ شود و درد و سوزش کمتری دارد. خطوط ایجاد شده برای ابرو، به شکلی نامنظم و ریز و درشت است که همین مسئله سبب می‌شود، ابرو نمایی طبیعی‌تر و زیباتر به خود بگیرد.

 

هاشور ابرو در شهر کاشان -سالن زیبایی زهرا رئوفی

 

میکروبلیدینگ یک روش انجام آرایش دائمی است و زیر مجموعه تاتو به حساب می آید. اما نیمه دائمی به نظر می رسد. چون در این روش، جوهر به غشا میانی پوست وارد میشود، نیمه دائمی در نظر گرفته می شود.

در این روش خیلی سطحی کار انجام می شود و خیلی زود پاک میشود. هاشور ها بسیار ظریف و نازک زده میشود به همین خاطر درد کمتری فرد احساس میکند. البته میکروپیگمنتیشن هم مثل میکرو بلیدینگ روشی نیمه دائمی در تاتو کردن به شمار می آید. با این تفاوت که در میکروپیگمنتیشن، از یک قلم و دستگاه دیجیتالی استفاده شده و رنگ دانه ها به لایه های عمیق تری از پوست به نام لایه درمال نفوذ می کنند که این روش ماندگارتر از روش های میکروبلیدینگ است

شما اگر برای اولین بار قصد دارید که هاشور ابرو در کاشان انجام دهید، توصیه می شود که اول روش میکروبلیدینگ را انجام دهید چرا که هزینه کمتر دارد و اگر از انجام کار پشیمان شوید، بعد از چند هفته اثرش از بین خواهد رفت. حتما در انجام آن از مراکز مجوز دار با وسایل یک بار مصرف و بهداشتی استفاده کنید تا سلامت پوست خود را در مراکز غیر مجاز به خطر نیاندازید. به طور کل از نظر پزشکی، چنین روش هایی برای آرایش توصیه نمی شود.

در چه مواقعی میکروبلیدینگ انجام نشود؟

  •  هنگام بارداری از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
  • هنگام شیردهی از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
  • هنگام استفاده از داروهای بی حسی از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
  • هنگامی که دیابت دارید از داروهای رقیق کننده خون استفاده میکنید، میکروبلیدینگ را صرفه نظر کنید.
  • هنگامی که با بیماری صرع و اختلالات ایمنی بدن مواجه هستید، میکروبلیدینگ و میکروپیکمنتیشن ممنوع است.
  • اگر بیماری پوستی دارید، سمت میکروبلیدینگ و میکروپیکمنتیشن نروید.
  • اگر شکستگی در ناحیه ابرو دارید، میکروبلیدینگ از دستور کار خارج شود.
  • هنگامی که آفتاب سوختگی دارید سمت میکروبلیدینگ نروید.
  • هنگامی که آفتاب سوختگی دارید سمت میکروبلیدینگ نروید.
  • هنگامی که هنوز ۷۲ ساعت از اپیلاسیون شما نگذشته است.

برای انجام  هاشور ابرو در کاشان به هر روشی ،شما می توانید قبل از انجام آن با مشاوره رایگان در آکادمی زهرارئوفی نیا،تصمیم درستی برای نوع هاشور خود بگیرید.که به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره رایگان ما میتوانید استفاده کنید.

شماره تماس 55532843

نکته مهم:

و اما نکته ای که قابل توجه است شناخت نوع پوست برای نوع هاشور می باشد ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر پوست چربی دارید از هاشور به روش میکروپیگمنتیشن استفاده کنید تا ماندگاری کار هاشور شما بالا رود.ودر ضمن درکلاس های آموزشی زهرارئوفی نیا با موارد و نکات آموزشی بیشتری آشنا میشوید و می آموزید که برای انواع پوست از چه رنگ های با پایه های آب روغن استفاده کنید.
امیدوارم در این مقاله دریابید که چه نوع هاشوری را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با سالن (کلیک کنید)