شینیون در کاشان{شماره و آدرس و نمونه کار)

شینیون در کاشان

اگر برای انجام خدمات شینیون در کاشان به دنبال بهترین سالن زیبایی در کاشان هستید پیشنهاد میکنیم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید . 

شماره تماس و آدرس شینیون 

تلفن ثابت:55532844

تلفن تماس:09132600277

کاشان،راوند،بلوار قطب راوندی حکمت ۲۰،جوادالائمه پنجم،سالن زیبایی زهرا رئوفی نیا

 

شینیون مو در کاشان 

شینیون مو در علم آرایش به معنای پیچیدن مو می باشد.مفهوم آن در آرایش مو این است که موها با فرم و مدلی خاص از پشت سر یا بالا بسته می شوند.

در گذشته این روش فقط در یک مدل خلاصه می شد و آن جمع کردن و بستن مو از پشت سر و به یک شکل ساده و متداول بود. اما امروزه شنیون در شهر کاشان  تبدیل به یک هنر و تکنیک در آرایش مو تبدیل شده است. به طوری که آرایشگران حرفه ای بخش بزرگی از هنر آرایشگری خود را در این روش نشان داده و به رخ می کشانند.امروز دیگر نمی توان مدل متداول و استانداردی برای شینیون تعریف کرد چون روز به روز به مدل های مختلف آن اضافه می شود.

در واقع این هنر می تواند از نظر مدل نامحدود باشد. چون هر آرایشگری می تواند با ادغام مدل های مختلف و ترکیب آن با خلاقیت خود، مدل جدید و خاصی را ارائه دهد. حتی با ترکیب مدل هایی از بافت مو می توان مدل های جدید و کاملا خاصی ایجاد کرد.مانند هر تکنیک دیگری در آرایش، اجرای این تکنیک روی مو هم نیاز به ابزارهایی دارد.

ابزار های شینیون مو 

ابزارهای شینیون به دو دسته کلی ساده و حرفه ای تقسیم می شوند :

  • شینیون ساده در کاشان 

ابزارهای ساده که می تواند شامل کلیپس مو، تل مو، کش مو، تور شینیون و… باشد. با این ابزار های ساده می توانید یک شینیون خانگی ساده اجرا کنید.پس اگر به شینیون در کاشان احتیاج دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

  • شینیون کار حرفه ای در کاشان 

ابزارهای پیشرفته تر که شامل تورهای نامرئی، بیگودی، پروتزهای اسفنجی، گیره مویی، چوب شینیون و موهای مصنوعی است. این ابزارها برای اجرای یک تکنیک حرفه ای توسط آرایشگر بکار برده می شود.

شینیون در کاشان
بهترین سالن زیبایی شینیون کاشان

ابزارهای حرارتی شینیون در شهر کاشان 

با توجه به تنوع و گسترده بودن مدل های، بسیار پیش می آید که برای اجرای یک شینیون نیاز باشد از ابزارهای حرارتی مو استفاده شود. از متداول ترین ابزارهای حرارتی مو که در هر تکنیکی و مدلی بسیار پرکاربردند، می توان به سشوار وبابلیس و اتوی مو اشاره کرد. البته ممکن است با توجه به مدل از ابزارهای حرارتی دیگری مثل انواع فر کننده ها نیز استفاده شود.

در بسیاری از مدل های شینیون نیاز است یک یا چند دسته از موها که به فرم های مختلفی در آمده اند شکل و فرم خود را برای ساعت ها حفظ کنند. فرم دهی به این دسته از موها باید توسط سشوار و اتوی مو انجام شود. چون ممکن است در اثر رطوبت هوا و عوامل دیگر فرم خود را از دست داده و حالت وز دار و فر خورده پیدا کنند. در نتیجه فرم اصلی شینیون را از بین ببرند. البته برای تثبیت در کنار استفاده از ابرارهای حرارتی مو باید از مواد تثبیت کننده نیز استفاده شود.با آموزش اصولی شینیون می توانید یک شینیونکار حرفه ای شوید و به کسب درآمد بپردازید

 

بهترین سالن زیبایی در شهر کاشان

بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد میکنیم که از مقاله میکروبلیدینگ ابرو در کاشان دیدن کنید

در سالن زیبایی زهرارئوفی درکاشان می توانید مباحث آموزشی شینیون را بیاموزید که در این مقاله به چند نکته ی آموزشی درمورد شینیون می پردازیم.شینیون انواع مختلف دارد مثل شینیون های کلاسیک ،فشن،خطی و.‌…..

و اما برای انجام شینیون باید اول پایه و نقاط سر را شناخت. وبرای هر نوع شینیون تقسیم بندی خاص خود را در نظر گرفت.

نکات مهمی که قبل از انجام شینیون کاشان باید بدانید!

ومهم تر اینکه قبل از انجام شینیون به گردن وجام چهره ی افراد توجه کرد.به عنوان مثال بهتر است برای افراد با صورت های کشیده وبا گردن های بلند،

بهتراست شینیون های پایین کارکرد و بغل گوش ها به سمت بالا نکشید و روی سر را زیاد پف دار کار نکرد.تا از کشیدگی چهره و گردن کاست.

و برای صورت های گرد بهتر است تاج سر را به صورت پف دار یا صدفی مانند کار کرد و آزاد هستیم که بغل گوش ها را به سمت بالا یا کنار کار کنیم.

در سالن زیبایی زهرا رئوفی نیا در کاشان به شما آموزش داده می شود که برای چه جنس مویی باید چه کارهای انجام شود به عنوان مثال اگر موی بسیار لخت و سنگین است و در دست گرفتن آن مشکل است و یا اینکه موی بسیار کم حجم � ما مراجعه می‌کند باید این مو قبل از انجام شینیون سشوار وویو شود.

دوست عزیز یه خسته نباشید به شما میگوییم جهت مطالعه مقاله شینیون در کاشان و به شما خدا قوت می گوییم.

در ضمن یاد آور می شویم که قبل از انجام شنیون برای هر نوعی باید یک براشینگ حرفه ای روی مو انجام شود و بعد از آن وقتی که مدل مو انتخاب گردید و کارهای اولیه مو انجام شد نکاتی در حین کار قابل توجه است ،از جمله وزن گیری و پرزگیری موها که خیلی از افراد � این زمینه با مشکلاتی روبه‌رو هستند آکادمی زهرا رئوفی نیا به شما پیشنهاد می کند تا ازترکیب  مقداری کرم مو و ۲ الی ۳ قطره ژل استفاده کنید ولی مراقب باشید که مقدار معینی از این مواد را استفاده کنید چون استفاده بیش از حد باعث سنگین شدن مو می‌شود و مو حالت خود را از دست میدهد.

 

شینیون مو در کاشان

 

و اما نکته دیگر طریقه صحیح سنجاق زدن و نوع سنجاق ها می باشد چون هر سنجاق کاربرد خاص خود را دارد و همچنین دادن پوش به مو در استحکام مو و شنیون بسیار قابل اهمیت می باشد ما از دو نوع پوش استفاده می کنیم پوشه های نمدی که برای درست کردن پروتز به کار می رود و بسیار عمیق می باشد و پوشه های نرم و ساده که برای استحکام کار به کار می رود مثلاً برای زدن بوکل و در ریشه کار � این نوع پوش استفاده می‌کنیم

نتیجه گیری مقاله شنیون کاشان :

نکات زیادی در انجام شنیون وجود دارد که همه این مطالب را نمی‌توان به صورت تئوری بیان کرد و گاهی لازم است که شما به صورت عملی انجام دهید و یا اینکه مشاهده کنید تا �وجه تکنیک‌های شینیون شوید.

که به شما پیشنهاد می شود در سالن زیبایی زهرا رئوفی نیا در کاشان با ثبت نام دوره شینیون این تکنیک ها را بیاموزید.

شماره تماس 09132600277_5532844

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با سالن (کلیک کنید)