تاتو در کاشان

تاتو در کاشان
اگر برای انجام خدمات تاتو در کاشان به دنبال یک تاتو کار حرفه ای هستید پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید
تاتو پیشینه ای چند هزار ساله دارد که در فرهنگ های گوناگون معانی خاص خود را دارد، در قدیم از نقش ها و تصاویری مانند شیر و اژدها بعنوان نماد پهلوانی استفاده می کردند اما امروزه این عمل برای آرایش دایم، برای مثال به عنوان خط چشم و خط لب هم کاربرد دارد.از آنجا که انجام این کار بدون خطر نیست، باید پیش از اقدام، همه جوانب را بررسی کنید، زیرا انجام تاتو دست که به تازگی در میان جوانان مد شده، ممکن است عوارض و خطراتی مثل بیماری های عفونی را در پی داشته باشد.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی زهرا رئوفی

 تلفن همراه :09132600277 

تلفن ثابت:55532844
آدرس: کاشان،راوند،بلوار قطب راوندی حکمت ۲۰،جوادالائمه پنجم،سالن زیبایی زهرا رئوفی نیا

خالکوبی وتاتو

خالکوبی وتاتو انواع گوناگون و موارد استفاده زیادی دارد، برای مثال از یک سو راهی برای زیبایی و تزیین بدن بشمار می رود، از نظر دیگر، راهی برای تمایز و وابستگی به دسته و گروه های خاص می باشد، از دیدگاه دیگر، روشی برای پوشاندن و مخفی کردن نقص ها و عیوب بدن است.که در سالن های زیبایی زیادی در کاشان ،تاتو انجام میگیرد .اما برای انجام تاتو نکات زیادی قبل و بعد تاتو در کاشان باید مورد توجه قراربگیردکه ما در آکادمی زهرارئوفی نیا به شما نکاتی را توضیح خواهیم داد.

.یکی از نکات قبل از تاتو در کاشان انتخاب طرح تاتو است ، که به احتمال زیاد برای شما دغدغه باشد. مطمئن باشید معنای طرح خود را بدانید. اکثر علائم و سمبل‏ ها مفهوم متفاوتی دارند. طرح تاتو باید همان ایده یا حسی که درون شماست انتقال دهد. قطعا طرحی که “باحال” به نظر می‏ رسد روزی دل شما را خواهد زد.

 

درانجام تاتو باید به نکاتی دقت کرد که ما در آکادمی زهرارئوفی به شما چندین نکته از این نکات را توضیح خواهیم داد.
  •  ناحیه تاتو را به درستی انتخاب کنید. تاتو را در جایی از بدن بزنید که در هر شرایط و موقعیتی از زندگی با وجود آن احساس راحتی داشته باشید.
  •  قبل از انتخاب تاتو کار حتما نمونه کارها را بررسی کنید و از سلامت محیط مطمئن شوید.
  •  از دیگر نکات قبل از تاتو استریل بودن لوازم است که امری بسیار مهم می باشد. در غیر این صورت ممکن است دچار بیماری‏ها و آسیب‏ های جبران ناپذیر شوید.واما در انجام تاتو نکات مراقبتی که از سوی آکادمی زهرارئوفی نیا مورد اهمیت قراردارد این است که 
  •  که بایددر ناحیه مورد نظر از ژل آلوئه ورا و پمادهای ترمیم کننده استفاده کنید. در برابر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید تا از بروز لک (هایپرپیگمنتاسیون) جلوگیری شود.وسعی کنید تا سه روز بعداز تاتو ازاب  زدن به نقاط تاتو شده جلوگیری نمایید.
  • ابزاری که برای انجام این کار استفاده می شود، دستگاه تاتو است که نمونه رایج و پر استفاده آن دستگاه کویل یا مگنتی می باشد. از این دستگاه برای انجام لایتینگ و جهت ایجاد خط استفاده می شود.
  • دستگاه روتاری برای سایه زدن بکار می رود که از ویژگی آن ایجاد صدای کم تر و وزن پایین تر و قدرت کمتر می باشد ولی نسبت به دستگاه کویل هزینه کم تری دارد.
  • وظیفه دستگاه جلو و عقب راندن سوزن برای تزریق رنگ بین لایه پوست می باشد. پوست انسان به صورت لایه لایه است که سطح بیرونی آن اپیدرم نام دارد و لایه داخلی آن درمیس نامیده می شود. این قسمت از پوست از سلول های چربی که برای محافظت از بدن هستند، تشکیل می شود، رنگ وارد این بخش از پوست شده و در آن جا می ماند.
  • این سطح از پوست با سلول های عصبی بیشماری در ارتباط بوده که باعث می شوند پیام درد از طریق آن ها به مغز ارسال شود و در نتیجه شخص درد زیاد تری را حس می کند.
  • تاتوی بدن یکی از راه های آرایش دائم و زیبایی صورت و بدن، همچنین روشی برای پوشاندن و مخفی کردن نواقص آن بشمار می آید. انجام تاتو روی قسمت های مختلف بدن با اهداف خاصی صورت می پذیرد مانند:

لب:

برخی افراد به دلایلی خط لب خود را از دست داده و نیاز به ترمیم دارند.
ابرو: تاتوی ابرو هم برای افرادی است که به دلیل بیماری یا مادرزاد ابروی خود را از دست داده یا می خواهند مدل ابروی خود را تغییر دهند.

چشم:

گزینه مناسبی برای برطرف کردن عیوبی مانند افتادگی چشم می باشد.
گاهی برای افراد پیش می آید که بخواهند بعد از انجام تاتو بدن به علت نارضایتی و یا تغییر، آن را پاک کنند، از آن جایی که هزینه پاک کردن بالاتر است، خوب است که قبل از انجام آن همه موارد و جوانب را بررسی کنیم و بعد تصمیم بگیریم، با این حال در صورت نیاز به پاک کردن تاتو، می توان به صورت های زیر اقدام کرد:
تاتو در کاشان -سالن زیبایی زهرا رئوفی

پاک کردن به روش موضعی:

در این روش از کرم و محلول هایی استفاده می شود که آن را به روی پوست می مالند اما در واقع این کرم ها نمی توانند به لایه ای از پوست که رنگ در آن است نفوذ کنند و اثر گذاری خیلی کمی دارند مگر در برند و مارک های معتبر، آن هم با شرط استفاده پی در پی و دوره درمان طولانی.

روش پاک سازی بدون لیزر:

این روش همانند اجرای عمل تاتو است اما در آن بجای رنگ از مایعی برای حذف رنگ مانند اسید گلیکولیک استفاده می شود. از این روش در مواقعی که امکان استفاده از لیزر نیست استفاده می شود. ایجاد زخم و آسیب به پوست از عوارض این روش می باشد.

روش پاک سازی با لیزر:

این روش برای پاک کردن تاتو های قدیمی مناسب است، چرا که استفاده از لیزر در پاک کردن تاتو های تازه باعث تمرکز رنگ در پوست می شود و تعداد جلسات پاکسازی را افزایش می دهد.

 بدن:

بر روی پوست قسمت های مختلف بدن برای پوشاندن عیوب بدن و یا زیبایی استفاده می شود.اگر برای انجام تاتو  همه ی قسمت های بدن بخواهیم توضیح دهیم از حوصله ی افراد خارج میگردد که فقط توضیحات کاملی درباره تاتو لب دراین مقاله از طرف آکادمی زهرارئوفی نیا می دهیم.
ماندگاری تاتو خط لب: هیچ وقت نمی توان زمان دقیقی برای ماندگاری تاتو خط لب مشخص کرد ولی بر اساس تجربه ماندگاری تاتو خط لب بین دو تا هفت سال می باشد.

ماندگاری تاتو رژلب:

هیچ وقت نمی توان زمان دقیقی برای ماندگاری تاتو رژلب مشخص کرد ولی بر اساس تجربه ماندگاری تاتو رژلب بین یک تا پنج سال می باشد.

مهارت تاتو کار :

مهارت تاتو کار در ماندگاری تاتو لب بسیار زیاد است. هر چقدر تاتو کار ماهر تر باشد رنگها را در عمق بیشتری از پوست قرار می دهد در نتیجه ماندگاری تاتو لب بیشتر می شود .

نوع پوست لب:

نوع پوست لب در ماندگاری تاتو خط لب و به خصوص تاتو رژلب تاثیر زیادی دارد  معمولا کسانی که همیشه لبهای خشکی دارند یا لبهای آنها پوسته پوسته می شود به خاطر اینکه پوست اندازی لب آنها بیشتر است تاتو لب در آنها ماندگاری کمتری دارد. (افرادی که این مشکل را دارند اگر به صورت مرتب از بالم لب استفاده کنند یا لبهای خود را چرب نگه دارند می توانند تا حد زیادی این مشکل را رفع کنند)

تبخال :

تبخال زدن می تواند ماندگاری تاتو لب را کاهش دهد به خصوص اگر در زمان انجام تاتو تا زمان بهبود تاتو لب این اتفاق بیفتد . برای رفع این مشکل بهتر است کسانی که سابقه تبخال زدن دارند ، دو روز قبل از تاتو لب و سه روز بعد از انجام تاتو لب از قرص آسیکلوویر (هر 8 ساعت یه عدد ) استفاده نمایید.

رنگ تاتو خط لب و تاتو رژلب :

هر چقدر رنگی که برای تاتو خط لب یا تاتو رژلب انتخاب می کنید پر رنگ تر باشد ماندگاری بیشتری دارد . نوع رنگ استفاده شده در تاتو خط لب و تاتو رژلب هم در ماندگاری تاتو لب تاثیر بسیار موثر است .رنگهای ارگانیک هر چند برای سلامتی بهتر هستند و احتمال حساسیت در آنها کمتر است ولی ماندگاری کمتری نسبت به رنگهای معمولی دارند.

پریودی:

در دوران پریودی به خاطر تغییرات هورمونی در بدن رنگ پذیری پوست کاهش پیدا می کند و ماندگاری رنگ بسیار کمتر می شود. توصیه می کنیم سه روز قبل از سیکل پریودی تا سه روز بعد از آن تاتو لب انجام نشود .
دوران بارداری:در دوران بارداری به خاطر تغییرات هرمونی و همینطور رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن تاتو لب وجود دارد ولی مشکل خاصی برای جنین ایجاد نمی کند. (البته در این زمان باید دقت داشت که رنگ استفاده شده حتما باید ارگانیک باشد و قبل از انجام تاتو لب حتما با  دکتر خود مشورت کرده باشید)

دوران شیردهی :

در دوران شیردهی به خاطر رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن یا محو شدن کامل تاتو لب وجود دارد به همین دلیل انجام تاتو لب را در سه ماه اول شیردهی توصیه نمی کنیم.
با خواندن این مقاله که فقط قسمتی از نکات تاتو را دران توضیح داده شد میتوانید دریابید که حتی برای آموزش تاتو در کاشان باید به آموزشگاه هایی مراجعه کنید که هم از نظر تئوری وهم از مصر علمی مورد اطمینان باشند.
برای آموزش وانجام خدمات تاتو با این شماره ها می توانید تماس بگیرید.
بسیار خوشحال هستیم که تا انتهای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد می کنیم که از مقاله تریتمنت یا احیای مو نیز دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با سالن (کلیک کنید)